Misyon ve Vizyonumuz - Çakmak Prefabrik

Misyon ve Vizyonumuz

Misyon ve Vizyonumuz

Misyon ve Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, öncelikle ulusal pazarda kaliteli ürün ve hizmetler sunmak, çevreye saygılı ve korunmasına özen gösteren ve paydaşlar için hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

1- Kalitesi ile müşterilerimizi,

2- Verimliliği ve rekabet gücü ile hissedarlarımızı,

3- Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı,

4- Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun,

İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir.

ÇAKMAK PREFABRİK-KONTEYNER Ltd.Şti.’yi tercih nedeniniz bunlar olmalıdır.

ÇAKMAK PREFABRİK-KONTEYNER; Prefabrik Yapının çözüm adresidir.

" Depreme dayanıklı uzun ömürlü prefabrik çelik lüks konut, prefabrik Yapı, Polyester Kabin, Konteyner, Polyester WC-Duş üniteleri ve Prefabrik Şantiyeler, ekonomik ve zamana değer verenlerin hayalini ÇAKMAK Prefabrik Yapı gerçekleştirir.

" Size eğer, prefabrik konut gerekiyorsa, ÇAKMAK Prefabrik-Konteyner’ın güler yüzlü teknik kadrosu hizmetinizdedir.

" ÇAKMAK Prefabrik-Konteyner,  insana hizmeti şiar edindiği için sattığı ürünlerin kalitesi ve garantisini sürekli takip eder.

" ÇAKMAK Prefabrik-Konteyner’da önemli olan tek şey "Müşteri memnuniyetidir".

Aylık Kapasitemiz:

Prefabrik şantiye binası: 25 000 m2

Yaşam konteynerleri: 400 Ad.

Endüstri yapı: 20 000 m2

Prefabrikte tercihini ÇAKMAK PREFABRİK-KONTEYNER’dan yana kullananlar için kalite, bir ayrıcalık değil, üretimin standardize edilmiş halini ifade etmektedir. Bu doğrultuda firma üst yönetimi, daima kalite iyileştirme çalışmalarına ağırlık vermektedir. Bunu, kendi öncelikli sorumluluğu olarak benimsemekte ve operasyon kurgusunu bu çerçevede planlamaktadır. Üst yönetimin belirlediği esaslara dayandırılarak oluşturulan sistematiğin içine bir sonraki adımda tüm şirket personeli dahil edilmektedir. Bu faaliyetin gerçekleşebilmesi için tüm çalışanlar teşvik edilmekte ve büyük bir ekip ruhu asla dağılmayacak bir düzenle kurulmaktadır.

Kalite standartlarını yukarılara çıkarmak için kendisine sağladığı bu elverişli ortama ek olarak ÇAKMAK PREFABRİK-KONTEYNER, bu alandaki tüm çalışmalarını eğitimle desteklemektedir. Kalite iyileştirme çalışmalarının en önemli unsuru olan eğitim konusunu, tüm çalışanları için gereklilik haline getirmektedir. Bu sayede üst yönetimden başlayan ve tüm çalışanları içine alan sağlam bir üretim sistemiyle, her şartta çevreye ve topluma faydalı, hatasız üretim sağlanabilmektedir.

 

 


Copyrights © 2019 & Tüm hakları sakldır Çakmak Prefabrik - Konteyner.